AGGBP.25B.07.0060A
Mfr.Part #
AGGBP.25B.07.0060A
Manufacturer
Taoglas
Package/Case
Datasheet
AGGBP.25B.07.0060A
Description
RF ANT 1.561/1.575GHZ CER 60MM
Stock
3389
Manufacturer :
Taoglas
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Ceramic Patch
Applications :
Beidou, Galileo, GLONASS, GPS
Features :
Cable - 60mm, LNA, Filter
Frequency (Center/Band) :
1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz
Frequency Group :
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency Range :
1.559GHz ~ 1.61GHz